درباره شرکت مادیران

شرکت مادیران با بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای با کیفیت و خدمات پس از فروش، یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT و ماشینهای اداری در ایران است و اکنون با تجربه ای مفید و مستمر پیشگام تولید و عرضه بهترین لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی در ایران می باشد.

گروه مادیران که در سال 1343 تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT در ایران می باشد. این کسب و کار شامل شرکت های ثبت شده در بورس و همچنین شرکت های خصوصی می باشد که توسط چندین نسل از خانواده و مدیرانی کاملا حرفه ای اداره می شود. بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش آنها در سراسر کشور از افتخارات مادیران می باشد.

نماینده فروش و توزیع انحصاری شرکت های معتبر بین المللی در ایران

به جهت حسن عملکرد و اعتبار خود، طی سالیان متمادی به عنوان نماینده انحصاری شرکت های معتبر بین المللی انتخاب شده و محصولات آنها را به سراسر ایران معرفی کرده ایم. شرکت مادیران نماینده انحصاری برندهایی همچون LG Electronics، Sharp، Epson و Renault Trucks می باشد که سابقه برخی از این همکاری ها به دهه 1340 بازمی گردد.
 
نماینده فروش و توزیع انحصاری شرکت های معتبر بین المللی در ایران

برند های شرکت

برند-ایکس-ویژن-محصول-شرکت-مادیران
برند ایکس ویژن
برند ایکس ویژن (X.VISION) را در سال 1384 راه اندازی کرده و تاکنون توانسته ایم جایگاه سوم محصولات صوتی و تصویری را پس از برندهای Samsung و LG به خود اختصاص دهیم و به آینده نچندان دور هدف این شرکت رسیدن به جایگاه اول در کشور عزیزمان ایران می باشد.
برند-شارپ-زیر-مجموعه-شرکت-مادیران
برند شارپ
به جهت حسن عملکرد و اعتبار خود، طی سالیان متمادی به عنوان نماینده انحصاری شرکت های معتبر بین المللی انتخاب شده و محصولات آنها را به سراسر ایران معرفی کرده ایم. شرکت مادیران نماینده انحصاری برندهایی همچون LG Electronics، Sharp، Epson و Renault Trucks می باشد که سابقه برخی از این همکاری ها به دهه 1340 بازمی گردد.
 
محصولات-قابل-تجزیه-زیستی-کی-سبز
محصولات قابل تجزیه زیستی کی سبز
از دوسال پیش تاکنون موفق شده ایم بهترین پلاستیک های قابل تجزیه زیستی را تولید کرده و 68% سهم بازار را به مادیران اختصاص دهیم. دورنمای کی‎سبز آینده‎ای در جوامع مدرن است که می‎تواند هماهنگی لازم میان طبیعت و استفاده از فن‏آوری‎های پیشرفته را فراهم آورد. کی‎سبز نام تجاری گروه مادیران، شرکت فناوری پیشرفته و ارائه‏ دهنده پلاستیک‎های زیست تخریب‎پذیر می‎باشد.

ارزش های شرکت

ارزش های شرکت​

خدمات پس از فروش شرکت مادیران

علاوه بر تمرکز بر روی فناوری محصولات، مادیران همواره درتلاش بوده تا خدمات پس از فروش محصولات خود را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه کند. میزان رضایت مندی مشتریان ما در این زمینه با شرکت های مطرح اروپایی و ژاپنی قابل قیاس می باشد و همراه برای هر چه بهتر شدن می کوشیم.
 
در زیر چند مورد از خدمات پس از فروش شرکت را اشاره می کنیم:
 
پوشش سراسری

مادیران علاوه بر مراکز سرویس دهی، دارای بیش از 700 نماینده رسمی خدمات پس از فروش می باشد که سرتاسر ایران را تحت پوشش قرار می دهد.

مهندسین برجسته

در شرکت مادیرات بیش از 100 نفر مهندس و تکنیسن متبحر در زمینه تعمیر تجهیزات و بردهای مداری در خدمات مادیران مشغول به کار می باشند.

حدود فعالیت

بیش از 92 هزار مشتری سازمانی و شخصی (90 درصد بخش بانکی کشور) از خدمات پس از فروش مادیران استفاده می کنند.

تعداد قطعات یدکی

سالانه بالغ بر 300 هزار سرویس دهی انجام شده و 15 میلیون قطعه یدکی تحت 30 هزار کد مشخص توسط خدمات مادیران توزیع می گردد.

شروع فعالیت شرکت در سال 1343

شروع به کار شرکت، گروه مادیران در سال 1343 تحت عنوان ”شرکت امیری و شرکاء“ توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد و کار خود را به صورت جدی آغاز کرد.
یکسال پس از تاسیس مرکز ماشین های اداری ایران، شرکت موفق به دریافت نمایندگی انحصاری برند Olivetti و ماشین حساب های الکترونیکی Sharp شد. در آن زمان، ماشین حساب های شارپ در رده اولین ماشین حساب های الکترونیکی پیشرفته در سرتاسر دنیا به شمار می رفت. دریافت نمایندگی انحصاری دستگاه های سکه و پول شمار بانکی De La Rue در آن دوره از دیگر موفقیت های این شرکت به شمار می رفت.

محصولات بانکی و اتوماسیون اداری در سال 1352

مادیران نخستین کالاهای خود را با نمونه هایی باورنکردنی آغازکرده و تحولی عظیم در بازار اتوماسیون اداری و بانکداری ایجادکرد. دربرخی زمینه ها، سهم بازار مادیران بیش از 90% می باشد.

تغییر برند شرکت در سال 1353

پس از گسترش و افزایش فعالیت ها در زمینه ماشین های اداری و تجهیزات بانکی، نام شرکت به ”مرکز ماشین های اداری ایران“ تغییر یافت.
مرکز-ماشینهای-اداری-ایران

نمایندگی انحصاری توزیع و فروش در سال 1355

اولین ماشین تحریر در سال 1355 مرکز ماشین های اداری ایران امتیاز انحصاری ماشین های تحریر Hermes را دریافت کرد. پس از کار با این دستگاه، اولین روش حروف چینی فارسی در ایران با ماشین های تحریر Hermes ابداع شد.
ماشین-های-تحریر-Hermes

دریافت نمایندگی در سال 1356

مرکز ماشین های اداری ایران اولین کامپیوترهای Nixdorf و CTM را وارد سیستم بانکی کرد. در آن زمان این کامپیوترها اولین سیستم های غیرمتمرکز بوده و انقلابی بزرگ در صنعت IT محسوب می شدند. این کالاها به سرعت جذب مشاغل کوچک تا متوسط بازار شدند

رویدادی جهانی انقلاب اسلامی ایران در سال 1359

دوران انقلاب و جنگ تحمیلی، سالهای پرتنش و مشقت باری را برای شرکت به همراه داشت. علیرغم فشارجنگ و تحریم های ناشی از آن، مرکز ماشین های اداری ایران همچنان به تلاش خود در راستای اهداف شرکت و رضایت مندی مشتریان ادامه داد.
انقلاب-اسلامی-و-شرکت-مادیران

ورود اولین کامپیوتر و دستگاه فاکس به ایران در سال 1363

مرکز ماشین های اداری ایران اولین کامپیوترهای خانگی Commodore را وارد بازار ایران کرد. شرکت Commodore با اعطای نمایندگی به ما توانست 100% سهم بازار ایران را به خود اختصاص دهد.
مرکز ماشین های اداری ایران اولین شرکت خصوصی بود که دستگاه های فاکس را به بازار ایران معرفی کرد. آخرین فن آوری شرکت شارپ خیلی زود توانست جایگاه خود را دربین محصولات دیگر به دست آورد. کمپین تبلیغاتی ”فقط شارپ!“ موجب محبوبیت و معرفی بهتر این برند در بازار ایران شد.

اولین برند مادیران در سال 1364

مرکز ماشین های اداری ایران اولین ماشین حساب و کامپیوتر برند خود با نام تجاری Unitec را راه اندازی کرد. این روند تا سال 1373 و دریافت نمایندگی انحصاری Olivetti ادامه پیداکرد. برند Olivetti جایگزین محصولات Unitec شد.

ورود اولین لپ تاپ به بازار ایران و نمایندگی توزیع اپسون در سال 1368

در سال 1368 اولین لپ تاپ با برند شارپ توسط مرکز ماشین های اداری ایران وارد بازار ایران شد. طی یک توافق نامه با شرکت Seikosha Printers (امروزه تحت عنوان Seiko Epson شناخته می شود) نمایندگی انحصاری محصولات اپسون به مادیران اعطاء شد. مرکز ماشین های اداری ایران در سال 1370، فروش چاپگرهای لیزری و جوهرافشان اپسون را آغاز کرد.
ورود-برند-اپسون-به-ایران
ورود-اولین-لپ-تاپ-به-بازار-ایران

ایجاد شرکت مستقل و پایه گذاری اولین تولید و توسعه شرکت، راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRT در سال 1373

از بدو تاسیس شرکت، پشتیبانی از مشتریان همواره یکی از دغدغه های اساسی مادیران بوده است. در سال 1373برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات مرکز ماشین های اداری ایران در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”خدمات ماشین های داری ایران“ به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد. بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات IT در ایران ماحصل پایه گذاری این مرکز می باشد.
درسال 1373 مرکز ماشین های اداری ایران تصمیم گرفت تا وارد عرصه تولید شود. طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در کارخانه مادیران واقع در شهر صنعتی هشتگرد (80 کیلومتری تهران) راه اندازی شد. افتتاح کارخانه موجب شکل گیری شعبه جدید مادیران تحت عنوان ”صنایع ماشین های اداری ایران“ گردید.
راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRT تنها دستاورد صنایع ماشین های اداری ایران نبود. این شرکت موفق شد در سال1374 خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha را افتتاح کند. کمی پس از آن نیز تولید مانیتورهای LCD آغاز شده و سهم بالایی از فروش منطقه را از آن خود کرد.

تغییر نام برند به مادیران در سال 1380 (مادیران متولد شد)

پس از تاسیس مرکز ماشین های اداری ایران در دهه 40، این شرکت توانست سه شعبه موفق و مستقل خود را راه اندازی کند. در این میان مرکز ماشین های اداری ایران نیازمند انتخاب یک نام مشترک برای برند و هویت تمامی شعبات خود بود. پس از ارائه گزینه های مختلف، سرانجام پیشنهاد ”مادیران“ ازجانب یکی از مهندسین شعبه خدمات پذیرفته شده و این نام به عنوان هویت مشترک شعبات و همچنین گارانتی شرکت انتخاب شد.
مادیران متولد شد

افتتاح برند جدید مادیران با نام ایکس ویژن در سال 1385

ورود ایکس ویژن به بازار ایران، درسال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.
برند-ایکس-ویژن-محصول-شرکت-مادیران

اولین گوشی های تلفن همراه و تاسیس برند میوا در سال 86-87

در سال 1386 شرکت مادیران تولید انبوه گوشی های تلفن همراه را تحت لیسانس LG Electronics آغاز کرد. باتوجه به ظرفیت بالای کشوربرای فروش گوشی های تلفن های همراه، برند LG خیلی زود توانست جایگاه مناسبی را در بازار تلفن همراه به دست آورد. پس از چندین ماه ، تغییر قوانین دولتی موجب توقف تولید گوشی های LG شد.
مادیران با دومین برند خود میوا وارد بازار تجهیزات جانبی کامپیوتر شد. تنها دوماه پس از راه اندازی میوا، این برند موفق شد 15% از سهم بازار تجهیزات جانبی کامپیوتر را به خود اختصاص دهد.

تحریم رسمی ایران و احداث کارخانه تزریق پلاستیک در سال 1388

در سال 1388 دولت آمریکا ایران را تحت سخت ترین تحریم های مالی قرارداد. افت شدید اقتصادی در کشور موجب شد تا مادیران و بسیاری از شرکت های دیگر فعالیت تجاری و خط مشی کاری خود را تغییر دهند. همگام باافزایش تولید، مادیران کارخانه تزریق پلاستیک خود را در منطقه هشتگرد و در فضایی بالغ بر 73000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه مجهز به جدیدترین روبات ها و سیستم های پیشرفته می باشد که در نوع خود بی نظیر است.

ساختمان جدید مادیران افتتاح شد در سال 1389

در سال 1389، گروه مادیران تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.
ساختمان-مادیران

سرمایه گذاری متفاوت و سرمایه گذاری در بخش مسکن در سال 1392

مادیران به منظور سرمایه گذاری در جدیدترین و به روزترین زمینه ها، شرکت سرمایه گذاری سیمرغ را تاسیس کرد. گروه مادیران و سیمرغ با شرکت در پروژه های متنوع و بین المللی، اقدامات بسیاری در جهت پیشبرد اهداف شرکت پیش رو دارند.بشرکت توسعه و عمران ساشا، اتوجه به اهمیت بخش مسکن در بازار ایران، گروه سرمایه گذاری سیمرغ و مادیران طی تصمیمی مشترک و جهت فعالیت در این بخش، شرکت ساشا را پایه گذاری کردند. این شرکت در کارنامه فعالیت خود پروژه های تکمیل شده و دردست احداث بسیاری را گنجانده است.

سرمایه گذاری در حیطه ای متفاوت (شرکت کیمیا سبز) 1393

گروه مادیران در سال 1390شرکت کیمیاسبز را با هدف کمک به حفظ محیط زیست تاسیس کرد. عمده فعالیت این شرکت تولید کیسه های پلاستیکی تخریب پذیر بر پایه گیاهی (نشاسته ذرت) می باشد.
محصولات-قابل-تجزیه-زیستی-کی-سبز

گسترش فعالیت (لوازم خانگی) 1395

مادیران در ادامه برنامه های روبه رشد خود ، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه می شوند.

احداث کارخانه لوازم خانگی 1397

برای فراهم کردن امکانات بیشتر، مادیران کارخانه لوازم خانگی خود را در جنوب تهران و در فضایی بالغ بر 70000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه با امکانات جدید محصولات با استانداردهای جهانی را فراهم می نماید.