درباره برند ایکس ویژن

اگر تا به حال اسم برند ایکس ویژن به گوشتان نخورده است حتماً  برای شناخت این برند در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخچه ایکس ویژن

ورود ایکس ویژن به بازار ایران درسال 1385 بود این برند که یکی از زیر مجموعه های شرکت مادیران بوده، با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.

در ابتدای امر این شرکت مادیران با شروع تولید تلویزیون به فعالیت خود در این برند ادامه داد بعد از مواجه شدن با استقبال مردم کشور عزیزمان ایران و گستردگی فعالیت پیشین شرکت مادیران در سال 1389  اولین فضای اداری باز در ایران را افتتاح کرد.

گروه مادیران تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.
 
بعد از 6 سال بالاخره شرکت مادیران فعالیت خود را در شبکه لوازم خانگی گسترده کرد و در سال 1395 مادیران در ادامه برنامه های روبه رشد خود ، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه می شوند.

برند ایکس ویژن محصولات خود را در سه دسته زیر معرفی می کند

ایکس ویژن ساخت کجاست ؟

شاید برای شما هم سوال باشد خوب این برند ایکس ویژن ساخت کجاست؟ قطعات آن را چه کشوری تولید کرده؟ آیا کیفیت قطعات آن خوب هست و سوالاتی از این دسته که در این بخش میخواهیم به همه این سوالات شما پاسخ بدهیم .

برند ایرانی ایکس ویژن

کالاهای این برند در کشور ایران با نهایت دقت و تکنولوژی و فن آوری به روز منتاژ شده و گارانتی و خدمات پس از فروش آن زیر نظر شرکت معتبر مادیران می باشد، این شرکت از سال 1343 کار خود را آغاز کرده و تا کنون به فعالیت خود در ایران ادامه داده و در آینده با دید وسیع و بالابردن کیفیت خدمات و بیشتر کردن تنوع محصولات خود همواره در تلاش و کوشش می باشد.

این برند در واقع در ایران توسط گروه مادیران ثبت شده و برند انحصاری مادیران می باشد ولی قطعات استفاده شده در تلوزیون ها، یخچال ها و ماشین لباسشویی ها ساخت ایران نبوده و در کشور ما این کالا فقط منتاژ می شود، تمامی محصولات بعد از منتاژ از فیلتر کنترل کیفی تیم متخصص در ایران رد شده و تمامی تست ها را قبل از پک شدن میگذراند و شرکت تمامی کالا های خود را برای اطمینان خاطر مشتریان 24 ماه گارانتی و 10 سال تضمین خدمات پس از فروش می دهد پس برای خرید کالا خیالتان راحت و آسوده باشد.

قطعات استفاده شده ساخت کجا می باشد؟

قطعات استفاده شده در تمامی محصولات ایکس ویژن ساخت کشور قدرتمند اقتصادی جهان چین می باشد و تمامی قطعات گرید (Grade A) این کشور می باشد و حتما میدانید که گرید A کشور چین با کشور های بزرگ جهان برابری می کنن و حتی در بعضی موارد کشور چین کیفیت بالاتری نیز دارد. از آنجا که قطعات به کار رفته در محصولات برند ایکس ویژن نیز همین شرایط را دارد و همواره میکوشد تا در محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی از سایر رقیب ها و برند های دیگر عقب نماند همیشه برند بروزی بوده و است.

ایکس ویژن بخریم یا نه ؟

اگر نظر ما را بخواهید به صورت مجموعه ای بی طرف ما به شما پیشنهاد میدهیم از کسانی که از این برند خرید کردن سوال بپرسید که آیا از این برند راضی هستن ؟ آیا محصولات ایکس ویژن مانند یخچال و فریزر ها ، تلویزیون ها و ماشین لباسشویی های ایکس ویژن با کیفیت بوده است ؟ آیا از خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت مادیران راضی بوده اند؟

قطعا جواب آنها بله می باشد زیرا ما از کیفیت کالا های خود مطمئن هستیم و میدانیم شرکت مادیران با سابقه ای درخشان و تاریخچه ی کهن خود همیشه سعی کرده طرف خریداران و مشتریان باشد و سرویس با کیفیتی به آنها بدهد. 

از آنجا که کشور ما با تحریم های ظالمانه و محدودیت هایی مواجه هست و امروزه با افزایش قیمت های ارز محصولات خارجی برند هایی مثل برند سونی،سامسونگ … به شدت گران شده و قطعات آن برای تعمیر و خدمات پس از فروش در ایران کمیاب یا حتی نایاب شده است برند ایکس ویژن بهترین گزینه خرید مطمئن و با کیفیت می باشد. شما چطور فکر می کنید ؟